TRXC Timing, LLC. - Contractor License                      5/20/2017 - 2:56 PM
                        Class 5 Sectional 3 - 5/20/2017                         
                      Entries and Seeding by: TRXC Timing                       
                            Hosted by Waynesville HS                            
 
Event 37  Girls 4x400 M. R. Class 5
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals                                                                          
  1 Lee's Summit West                                 4:01.57    3:53.75   10   
     1) Audrey Parson FR                2) Kyra Atkins JR                       
     3) Erin Sermons SR                 4) Jana Shawver JR                      
  2 Rock Bridge                                       4:03.26    3:55.39    8   
     1) Ellynn Nickens SO               2) Mya Drayton FR                       
     3) Elexandria Brown SR             4) Ojurere Shonekan SR                  
  3 Ozark                                             4:05.24    4:02.17    6   
     1) Brocklyn Barber SO              2) Ashley Childers FR                   
     3) Alexis Barber SO                4) Morgan Doyle SR                      
  4 Kickapoo                                          4:09.74    4:02.70    5   
     1) Tayte Kozlowski FR              2) Kelcey Brown FR                      
     3) Chloe Moyers FR                 4) Jaden Wiley FR                       
  5 Jefferson City                                    4:07.15    4:03.03    4   
     1) Tori Lepage JR                  2) Naomi Kerkula SR                     
     3) Niya Slaughter JR               4) Jacquelyn Walker SR                  
  6 Raymore-Peculiar                                  4:05.16    4:04.53    3   
     1) Laurana Mitchell SO             2) Anna Patterson SO                    
     3) Garionna Pearl SO               4) Adriana Wright JR                    
  7 Lebanon                                           4:08.85    4:04.65    2   
     1) Wynter Nekola SR                2) Grace Calhoun JR                     
     3) Jenna Glendenning FR            4) Kelsey Winfrey SR                    
  8 Nixa                                              4:13.15    4:11.70    1   
     1) Mackenzie Ihasz SO              2) Madelyn Blansit FR                   
     3) Mason Miller FR                 4) Alexis Adams FR                      
================================================================================
                    Women - Class 5 - Team Rankings - 18 Events Scored          
================================================================================
    1) Lee's Summit West          174        2) Jefferson City             80   
    3) Kickapoo                    72        4) Raymore-Peculiar           69   
    5) Smith-Cotton                55        6) Nixa                       52   
    7) Rock Bridge                 47        8) Ozark                      41.50
    9) Lebanon                     41       10) Republic                   15.50
   11) Joplin                      14       12) Waynesville                13   
   13) Lee's Summit                12       14) Branson                     7