TRXC Timing, LLC. - Contractor License                     5/20/2017 - 12:53 PM
                        Class 5 Sectional 3 - 5/20/2017                         
                      Entries and Seeding by: TRXC Timing                       
                            Hosted by Waynesville HS                            
 
Event 25  Girls 4x100 M. R. Class 5
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals                                                                          
  1 Rock Bridge                                         50.85      48.66   10   
     1) Mya Drayton FR                  2) Delaney McDannold SR                 
     3) Elexandria Brown SR             4) Ojurere Shonekan SR                  
  2 Lee's Summit West                                   49.15      49.06    8   
     1) Fred'shana Atkins SR            2) Sydney Bowers SR                     
     3) Mariah Brackins-Smiley JR       4) Shannel Watkins JR                   
  3 Jefferson City                                      49.47      49.28    6   
     1) Naomi Kerkula SR                2) Simone Anderson SO                   
     3) Jacquelyn Walker SR             4) Niya Slaughter JR                    
  4 Nixa                                                50.73      49.98    5   
     1) Katalina Mitchell SO            2) Mia Vincent SR                       
     3) Allison Brumley SO              4) Meleah Ridenour SR                   
  5 Ozark                                               51.30      50.62    4   
     1) Shylo Bogue SO                  2) Hannah Aherin JR                     
     3) Katelyn Mayes FR                4) Ashley Childers FR                   
  6 Lebanon                                             51.53      50.82    3   
     1) Jazzlyn Wells JR                2) Grace Calhoun JR                     
     3) Kiara Waterman FR               4) Jenna Glendenning FR                 
  7 Republic                                            51.67      51.06    2   
     1) Lauren O'Hara SO                2) Madison Appleberry SR                
     3) Avylina Powell-qualo SO         4) Haven Lander SR                      
  8 Lee's Summit                                        49.55      52.26    1   
     1) Kate Anderson FR                2) Tkai Bridgeforth FR                  
     3) Abbey Wallace FR                4) Amari Conn FR                        
================================================================================
                    Women - Class 5 - Team Rankings - 9 Events Scored           
================================================================================
    1) Lee's Summit West           71        2) Jefferson City             44   
    3) Raymore-Peculiar            33        4) Nixa                       31   
    5) Kickapoo                    28        6) Smith-Cotton               27   
    7) Lebanon                     26        8) Rock Bridge                20   
    9) Ozark                       18.50    10) Republic                   15.50
   11) Joplin                      12       12) Waynesville                10   
   13) Lee's Summit                 6       14) Branson                     3