TRXC Timing, LLC. - Contractor License                     5/20/2017 - 12:53 PM
                        Class 5 Sectional 3 - 5/20/2017                         
                      Entries and Seeding by: TRXC Timing                       
                            Hosted by Waynesville HS                            
 
Event 15  Girls 4x800 M. R. Class 5
================================================================================
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals                                                                          
  1 Lee's Summit West                                 9:52.26    9:41.59   10   
     1) Hailey Hardin SO                2) Mckenna Butler FR                    
     3) Hannah Brown JR                 4) Madison Hulsey FR                    
  2 Raymore-Peculiar                                 10:01.40    9:45.93    8   
     1) Makenzie Stucker SO             2) Marissa Dick FR                      
     3) Mikayla Gifford JR              4) Laurana Mitchell SO                  
  3 Nixa                                             10:24.83    9:53.17    6   
     1) Paige Sportsman FR              2) Mackenzie Ihasz SO                   
     3) Kaitlyn Jones SR                4) Alexis Adams FR                      
  4 Ozark                                            10:05.84    9:54.40    5   
     1) Alexis Barber SO                2) Hailey Mackey FR                     
     3) Morgan Doyle SR                 4) Brocklyn Barber SO                   
  5 Jefferson City                                   10:11.21   10:07.08    4   
     1) Laura Sherwood JR               2) Tiffany Eckert SO                    
     3) Hope Lewis SO                   4) Alexis Haug SR                       
  6 Branson                                          10:07.31   10:11.77    3   
     1) Adrianna Alvard FR              2) Destiny Baylon JR                    
     3) Hally Blackwell JR              4) Kasey Browne JR                      
  7 Rock Bridge                                      10:12.83   10:31.71    2   
     1) Ellie Dimond FR                 2) Katherine Dudley JR                  
     3) Kaelyn Kovarik JR               4) Jadie Arnett JR                      
  8 Joplin                                           10:36.25   10:45.84    1   
     1) Keaton Campbell JR              2) Jessica Pal SR                       
     3) Athena Finuf FR                 4) Josie Phillips JR                    
================================================================================
                    Women - Class 5 - Team Rankings - 9 Events Scored           
================================================================================
    1) Lee's Summit West           71        2) Jefferson City             44   
    3) Raymore-Peculiar            33        4) Nixa                       31   
    5) Kickapoo                    28        6) Smith-Cotton               27   
    7) Lebanon                     26        8) Rock Bridge                20   
    9) Ozark                       18.50    10) Republic                   15.50
   11) Joplin                      12       12) Waynesville                10   
   13) Lee's Summit                 6       14) Branson                     3