TRXC Timing, LLC. - Contractor License                           5/27/2017 - 8:40 AM
          2017 MSHSAA Track & Field Championships - 5/26/2017 to 5/27/2017           
                                  Classes 3, 4  & 5                                  
                     Dennis and Roberta Licklider Track Complex                      
 
Event 62  (G) 4x200 M. R. C-4
===================================================================                  
    National: N 1:33.87  2004        Long Beach Poly                                 
   All Class: A 1:38.42  2004        Hazelwood Central                               
Class Record: C 1:38.42  2004        Hazelwood Central                               
16' Champion:   1:41.47  5/28/2016   Raytown South, Raytown S.                       
                         S Sellers, C TRUSS, N Lunn, S Paige                         
    School                                                 Pre.  H#                  
===================================================================                  
Pre.                                                                                 
  1 M.I.C.D.S.                                          1:43.01Q  1                  
     1) Jhordin Galmore SO              2) Zionn Pearson JR                          
     3) Zuri Reid SO                    4) Cara Johnson JR                           
  2 Raytown South                                       1:43.16Q  2                  
     1) Danielle McNeal SR              2) Tamia Thomas SO                           
     3) Brianna Garth SO                4) Nia Lunn SR                               
  3 Webster Groves                                      1:43.70q  1                  
     1) Angelina Arinze FR              2) Molly Nash SO                             
     3) Kalen Rodriguez JR              4) Britney Clark JR                          
  4 Camdenton                                           1:43.95q  1                  
     1) Katheryne Blackman SO           2) Kylie Meier JR                            
     3) Natalie Basham SO               4) Grace Wormek JR                           
  5 Normandy Collaborative                              1:44.06q  1                  
     1) Aniya Kollore SO                2) Akiya Kollore SO                          
     3) Alexis Jackson JR               4) Keyana Hunter JR                          
  6 Webb City                                           1:44.58q  2                  
     1) Destiny Seeley JR               2) Kaylee Cristy JR                          
     3) Allary Liberatore SO            4) Camilla Roy JR                            
  7 Gateway                                             1:44.60q  1                  
     1) Jayla Cooper SR                 2) Jayda Cooper SR                           
     3) Amber Hughes SO                 4) Sandrea Cogio FR                          
  8 Parkway Central                                     1:45.58q  2                  
     1) Nakira Gage FR                  2) Chyna Moore SR                            
     3) Geena Stephens SR               4) Kennedy Moore FR                          
  9 Kearney                                             1:46.89   2                  
     1) Addison Hampton SO              2) Kassidy Pfeiffer SO                       
     3) Micah Allen SR                  4) Emma Couch JR                             
 10 Union                                               1:47.55   2                  
     1) Shea Wells SR                   2) Kaylee Bunch SO                           
     3) Deseray Washington FR           4) Mikayla Espowe SR                         
 11 Bolivar                                             1:47.74   2                  
     1) Claire Ankrom SR                2) Asia Costello JR                          
     3) Anna Wolf JR                    4) Kassidy Owens SR                          
 12 Platte County                                       1:47.85   1                  
     1) Amanda Sullivan SR              2) Karleigh Wise JR                          
     3) Tori Farr SR                    4) Keyondra Butler SR                        
 13 Miller Career Ac.                                   1:48.90   2                  
     1) Destiny Clay JR                 2) Chaadah Hodges JR                         
     3) Jayrissa Grayson FR             4) Breyanna Howard JR                        
 14 Pleasant Hill                                       1:49.05   1                  
     1) Breanna Curtis SR               2) Kylie Campbell FR                         
     3) Caitlin O'Hanlon JR             4) Olivia Ferdig SR                          
 15 Windsor (Imperial)                                  1:55.16   1                  
     1) Victoria Bowen SR               2) Kennedy Detmer FR                         
     3) Alexandra Perry SR              4) Taylor Richey JR                          
 -- Ft. Zumwalt South                                        DQ   2 out of zone 3 - 4
     1) Kayla Bailey JR                 2) Alexis Walker FR                          
     3) Chloe Shafer JR                 4) Sofia Popp SO