TRXC Timing, LLC. - Contractor License                        5/27/2017 - 10:54 PM
         2017 MSHSAA Track & Field Championships - 5/26/2017 to 5/27/2017          
                                 Classes 3, 4  & 5                                 
                    Dennis and Roberta Licklider Track Complex                     
 
Event 64  (B) 4x200 M. R. C-3
=======================================================================            
    National: N 1:23.92  2007        Fort Bend Hightower, TX                       
   All Class: A 1:25.62  2007        Hazelwood Central                             
Class Record: C 1:27.08  2011        McCluer South Berkeley                        
16' Champion:   1:28.60  5/28/2016   McCluer South-Berkeley, M.S.B.                
                         T Chandler, J Cole, D FRENCHIE, L WOODS                   
    School                                               Finals  Points            
=======================================================================            
Finals                                                                             
  1 John Burroughs                                      1:27.65   10               
     1) Luke Lamb SR                    2) John Harry Wagner SR                    
     3) Brandon Miller FR               4) Xavier Miller SR                        
  2 Cardinal Ritter                                     1:27.73    8               
     1) Keven Lomax SO                  2) Jameson Williams SO                     
     3) Keith Jones SO                  4) Hasani Barr SO                          
  3 Reeds Spring                                        1:29.39    6               
     1) Korey Robinette SR              2) Keenan Haynes SR                        
     3) Kelly Newton JR                 4) Ransom Allphin SR                       
  4 McCluer South-Berkeley                              1:30.13    5               
     1) Jordan Cole SR                  2) Antonio Nelson JR                       
     3) Dai'Shawn Cotton JR             4) Daevon Trust JR                         
  5 Maryville                                           1:31.29    4               
     1) Braiden Sells SO                2) Jonathan Holtman JR                     
     3) Mark Zahnd JR                   4) Reece Bickford JR                       
  6 Eldon                                               1:32.07    3               
     1) Trenton Dillon JR               2) Trenton Phillips SO                     
     3) Isaiah Merida JR                4) Jacob Whittle SR                        
  7 Lutheran North                                      1:32.79    2               
     1) Andrew Parker SR                2) Cameron Reed FR                         
     3) Jaachi David JR                 4) Joshua Hopkins SO                       
 -- Owensville                                               DQ   Out of zone 1 - 2
     1) Robert Weirich SR               2) Sean Irwin JR                           
     3) Devon Ridenhour SR              4) Bryan Candrl JR                         
===================================================================================
                      (M) - C-3 - Team Rankings - 19 Events Scored                 
===================================================================================
    1) John Burroughs              62        2) Reeds Spring               60      
    3) Maryville                   54        4) McCluer South-Berkeley     36      
    5) Cardinal Ritter             34        6) Owensville                 32      
    7) Lamar                       29        8) Principia                  28      
    9) Chillicothe                 23       10) Clinton                    22.50   
   11) St. James                   22       11) Whitfield                  22      
   13) Springfield Catholic        20       14) Osage                      19      
   15) Centralia                   17.50    16) Orchard Farm               17      
   17) El Dorado Springs           14       17) Strafford                  14      
   19) Holden                      12       19) Buffalo                    12      
   19) Odessa                      12       22) Herculaneum                11      
   22) Richmond                    11       24) Barstow                    10      
   24) Fair Grove                  10       26) Duchesne                    8      
   26) Stockton                     8       26) Hallsville                  8      
   26) Palmyra                      8       26) Lawson                      8      
   31) Summit Christian Ac.         7       31) Lutheran North              7      
   31) Central (Park Hills)         7       31) Mountain Grove              7      
   35) Grandview (Hillsboro)        6       35) Clever                      6      
   37) Hogan Prep                   5       37) California                  5      
   37) Lincoln College Prep         5       37) East Prairie                5      
   41) St. Pius X (Festus)          4       41) Liberty (Mountain View)     4      
   41) Fatima                       4       41) Central Academy of Ex.      4      
   41) Soldan                       4       46) Eldon                       3      
   46) North Callaway               3       48) Cuba                        2      
   48) Cameron                      2       48) North Technical             2      
   48) Montgomery County            2       52) Salem                       1      
   52) Kennett                      1